דוחובני עוגני קרקע

פרופיל החברה

דוחובני עוגני קרקע Ducovny

חברת דוחובני עוגני קרקע (מ.דוחובני הנדסה ופרויקטים בע"מ) מתמחה בעבודות הנדסה תת-קרקעיות בתחומי התשתיות והבנייה, והיא החברה הגדולה בישראל בתחום הקידוחים הגיאוטכניים. החברה בעלת ניסיון רב בתחום הגיאוטכניקה ככלל ותחום עיגון הקרקע בפרט.

מ.דוחובני הנדסה ופרויקטים בע"מ הוקמה בשנת 2001 ורשומה בפנקס הקבלנים מס' 23491 לפי חוק רישום קבלנים לעבודות הנדסה.

לחברה סיווג א4 והיא קבלן מוכר לעבודות ממשלתיות בענף 120 – כלונסאות, מיקרופייל וקירות סלארי.

לחברה ניסיון של מעל 20 שנה בתחום הנדסת הקרקע. אנו משתמשים בשיטות חדשניות ובמכונות פרי פיתוח עצמי המאפשרות לנו לבצע עבודות גיאוטכניות מורכבות במהירות וביעילות, ובכך לשמור על יתרון טכנולוגי מול חברות אחרות בענף.

החברה מעסיקה כ-70 עובדים מיומנים ומנוסים בעבודה בכל סוגי הבנייה והקרקע. לרשותנו עומד צי של עשרות מכונות קידוח וציוד בגדלים שונים המותאמים לעבודה בכל תנאיי שטח. מספר המכונות הרב מאפשר לקצר את זמן העבודה למינימום האפשרי.

דוחובני עוגני קרקע

החברה המתקדמת והחדשנית ביותר בישראל

לחברתנו יש יכולת גבוהה למתן תשובות ולסיוע במציאת פתרונות הנדסיים וטכניים כאחד, במיוחד כשמדובר בדרישות בלתי שגרתיות. אנו שמחים וגאים שעם השנים החברה רכשה מוניטין וניסיון רב, הן מבחינה מקצועית והן מבחינה לוגיסטית, בעבודות מיוחדות שאינן ניתנות לביצוע באמצעות שיטות וציוד רגילים.

החברה עוסקת בפיתוח ובנייה עצמית של מכונות קידוח, מכונות הנדסיות, ציוד ושיטות ייחודיות המאפשרות לחברה לבצע את העבודות המיוחדות בהן התמחתה ולשמור על יתרון טכנולוגי ומעשי בעולם הנדסת הקרקע. 

בשל כך חברתנו היא חברה ייחודית בתחומה בישראל ומוכרת בעובדה שאינה פועלת רק באמצעות מכונות וציוד קנוי מחו"ל, אלא כאמור מתמחה בבניית מערכות ציוד יעילות המורכבות מאלמנטים מודולריים הנבנות ומותאמות לכל פרויקט אשר יהיה, קטן או ענק.

דוחובני עוגני קרקע קידוחים מאתגרים

צוות החברה

דוחובני עוגני קרקע הוקמה ומנוהלת ע"י מיכאל דוחובני, מהנדס בתחום הנדסה אזרחית עם ניסיון בתחום של מעל 30 שנים. שיטות הניהול של החברה, יכולותיו המקצועיות של צוות החברה והתאמת הציוד גם לדרישות בלתי שגרתיות הן שמבדלות את חברתנו מחברות אחרות בענף הנדסת הקרקע בישראל.