עוגני קרקע נשלפים - דוחובני

עוגני קרקע נשלפים

עוגני קרקע נשלפים
נגן וידאו
הכירו את השיטה הבלעדית והחדשנית של דוחובני עוגני קרקע!

מה זה עוגני קרקע נשלפים של דוחובני?

אם אתם מחפשים עוגני קרקע נשלפים, כאלו שבסוף תפקידם נשלפים במלואם מהקרקע, מצאתם את המקום הנכון לביצוע עבודה זו!

עם השנים התפתחה מאוד הבנייה התת קרקעית ואיתה ענף עוגני הקרקע. ההתפתחות המהירה נבעה בעיקר עקב הצפיפות שנוצרה במקומות מיושבים ועקב הגבלות איכות הסביבה. הגבלות אלו עוזרות לנו לשמור על כדור הארץ נקי ממזהמים הנשארים בתוך הקרקע לאחר סיום פרויקט בנייה. בשנת 2001 המציאה דוחובני עוגני קרקע שיטה ייחודית לפתרון בעיות הנוצרות בשטח עקב שאריות העוגנים הנשארות בקרקע בסיום הפרויקט. עוגנים נשלפים.

הרעיון עלה כאשר מיכאל דוחובני, מייסד החברה, חשב על דרך טובה ובטוחה לשלוף את כבלי הפלדה במלואם, ובעצם להשאיר את אדמת הקרקע ללא שאריות של מזהמים והפרעות בסיום הפרויקט. העיקרון דומה לשליפת מסמר מהקיר. צוות הפיתוח של דוחובני יצר שיטה חדשנית לשליפת כבלי הפלדה במלואם מן הקרקע וכך לעזור ולשמור על איכות הסביבה ועל רצונותיהם של בעלי קרקעות סמוכות להשאיר את אדמתם נקייה.

עוגן קרקע נשלף

אז איך עוגני קרקע נשלפים עובדים?

עוגנים נשלפים נראים קצת שונה ויזואלית מעוגנים קבועים או עוגנים זמניים. מבנה עוגן נשלף מיוצר במפעלי דוחובני בישראל באופן כזה שיהיה ניתן לשלוף את כבלי הפלדה במלואם בסיום תפקידו של העוגן. כאשר מסיימים עם יציקת תקרות המרתף בפרויקט, שבעצם מחליפות את העוגנים בהתמודדות עם עומסיי הקרקע, צוות שליפת העוגנים המיומן של דוחובני יכול להתחיל בהליך שליפת העוגנים. בעזרת מכונת שליפת עוגנים ייחודית שיוצרה ופותחה על ידי צוות דוחובני אנו שולפים את כבלי הפלדה במלואם ולשביעות רצונם של לקוחותינו.

עוגנים נשלפים או עוגנים פולימרים?

מבחינתנו, כאן התשובה היא דיי חד משמעית. עוגן קרקע נשלף עדיף על עוגן קרקע פולימרי.

ביחס לעוגנים פולימרים, עוגני קרקע נשלפים הם עוגנים אמינים יותר, עלותם נמוכה יותר והם אינם ניזוקים כלל בעבודה בשטח, בניגוד לעוגנים פולימרים שרגישותם למפגעים הינה גבוהה. בנוסף העוגנים הנשלפים הם בעלי תסבולת גבוהה למתיחה ולגזירה, ולכן אין כלל סכנה בקבלת הזזות בקירות כאשר משתמשים בהם. כמו כן הם ידידותיים לסביבה משום שהם משאירים את הקרקע נקייה יותר בסיום העבודה. לעומת זאת, כאשר משתמשים בעוגנים פולימרים, בסיום העבודה נשארים עוגני הפיברגלס טמונים במלואם בקרקע. בפועל בישראל משתמשים בפולימרים רק כאשר אין ברירה ויש חובה להשתמש בהם, לדוגמא, באתרים הגובלים בקרקע בה מיועדת להיחפר תוואי מנהרה. מניסיון של שנים בשטח, שימוש בעוגני קרקע נשלפים הוא הפתרון היעיל החסכוני והירוק ביותר לעיגון קרקעות אשר הגובלות בקרקע הדורשת את הסרת העוגנים בגמר הפרויקט.

החברה היחידה בישראל שמייצרת עוגנים נשלפים!

סיפור העוגנים הנשלפים של דוחובני עוגני קרקע

הרעיון של כבלי הפלדה הנשלפים במלואם עלה לראשם של צוות הפיתוח של החברה בעקבות דרישה של הרשויות להשאיר את הקרקעות הגובלות בשטח פרויקטים מסוימים נקיות מפלדה ובכך להמנע ממפגעים עתידיים. בדר"כ מדובר בקרקעות שעליהן מבנים לשימור, קרקעות המיועדות לחפירה עתידית של חניונים תת קרקעיים או מנהרות, וגם קרקע למגורים שבעליהן אינו מעוניין בכניסת עוגנים לשטחו לאחר מועד סיום הפרויקט.
בשנת 2001 החל פיתוחו של העוגן הנשלף על ידי צוות הפיתוח של דוחובני עוגני קרקע. במשך 7 שנים עמל הצוות על הנדסת העוגן ועל תכנון מכונת שליפה מיוחדת לנושא. ב-2008 נוסתה שיטת "העוגן הנשלף" לראשונה בעולם על ידי דוחובני עוגני קרקע – השיטה נחלה הצלחה רבה ומאז בוצעו על ידי צוות החברה מספר פרויקטים שכללו עוגנים נשלפים. כמובן שצוות הפיתוח של דוחובני לא נח לרגע וגם בימים אלו עומל במרץ רב ועוסק בשיפור שכלול ושדרוג עולם העוגנים הנשלפים.

מעוניינים בהצעת מחיר עבור עוגני קרקע?

צרו קשר בקליק ומיד נעמוד לרשותכם